fbpx
Firma Świetliki - usługi porządkowe dla firm i domu
O nas

Kim jesteśmy?

Kilka słów o nas

FIRMA SPRZĄTAJĄCA ŚWIETLIKI – usługi porządkowe dla firm i domu oraz opieka nad grobami powstała w 2007 roku. Ciągłe kłopoty ze znalezieniem pracy podsunęły nam pomysł o założeniu własnej firmy. Na początku, jak to bywa, były obawy, ale postanowiliśmy zaryzykować. Pierwsza myśl o założeniu tego typu działalności pojawiła się podczas odwiedzin na cmentarzu moich dziadków, kiedy to widziałem wiele zaniedbanych grobów oraz sporo starszych ludzi, którzy z wysiłkiem starali się uprzątnąć groby swoich bliskich.

Postanowiliśmy swoją działalność rozpocząć od tego profilu. Po krótkiej naradzie zdecydowaliśmy się również świadczyć usługi czystości dla firm i domu, wszak przez studia dorabialiśmy na sprzątaniu z bardzo dobrym efektem, a przede wszystkim z wykonywanych usług zadowoleni byli klienci.

Tak więc powstała nasza własna działalność.
Na rynku znajduje się wiele firm o podobnym profilu, ale wierzymy, że FIRMA ŚWIETLIKI znajdzie swoje miejsce w państwa domach i firmach.

Gdzie świadczymy usługi

Działalność prowadzimy głównie na terenie powiatu cieszyńskiego, w
takich miastach jak Cieszyn, Ustroń, Wisła, Brenna oraz okolicznych
miejscowościach.

Wielu klientów pyta skąd wzięła się nazwa ŚWIETLIKI.
Odpowiadając na to pytanie, warto powiedzieć, że nazwa nie jest
przypadkowa. Otóż powstała ona pod wpływem książki z dzieciństwa
autorstwa Jana Karafiata pod tytułem „Świetliki”. Książka ta opisuje
życie rodziny świetlików, mówi ona o pracowitości, uczciwości,
sumienności, przyjaźni oraz wzajemnej pomocy.

Nasza firma – ŚWIETLIKI też chce taka być – uczciwa,
sumienna, przyjazna. Wierzymy, że te cechy będą nas wyróżniać spośród
innych firm i będziemy „świecić czystością”, a każdy z naszych klientów
będzie chciał do nas wracać jak prawdziwy przyjaciel.

Co nas wyróżnia

Ponad 10-letnie doświadczenie pozwoliło nam na stałe zagościć już na lokalnym rynku w wielu domach prywatnych i firmach. Naszym atutem jest to, że prowadzimy firmę rodziną, więc masz pewność, że postrzegamy Cię jak przyjaciela, który zasługuje na jak najlepsze traktowanie. Nasi pracownicy są starannie dobierani, tak aby spełnić Twoje oczekiwania i nie zawieść Cię. Swoje usługi utrzymania czystości w domach prywatnych lub firmach wykonujemy sumiennie i uczciwie, a powierzając nam opiekę nad grobami, masz pewność, że miejsca pamięci Twoich bliskich będą traktowane z należytym szacunkiem i czcią.

Nade wszystko stawiamy na pierwszym miejscu uczciwość i rzetelność oraz konkurencyjne ceny, dostosowane do każdej kieszeni. Każdego klienta traktujemy jak przyjaciela, zachęcamy Cię zatem do skorzystania z naszych usług.

525

Zadowolonych Klientów

9568

Wypranych ściereczek

1025

Ilość zużytego płynu

3500

Umytych okien