fbpx
Firma Świetliki - usługi porządkowe dla firm i domu
Sprzątanie ekologiczne dla alergików

Sprzątanie ekologiczne dla alergików

Dla każdego człowieka najważniejsze jest zdrowie, a wszechobecne alergie spędzają niejednemu z nas  sen z powiek.

Przyczyną alergii może być z pozoru nieszkodliwy detergent, którego używamy np. do codziennego sprzątania. Alergia we współczesnym świecie uznawana jest za najczęściej występujące schorzenie.

Mamy dla Ciebie coś specjalnego.

Usługę sprzątania EKO przy użyciu środków czyszczących zawierających składniki naturalne, które nie tylko umożliwiają skuteczne sprzątanie, ale są również bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Zachowaj czystość w domu, dbaj o zdrowie najbliższych i skorzystaj z naszej oferty sprzątania ekologicznego w której stosujemy czyszczenie parą i używamy środków czyszczących zawierające naturalne składniki

Dokładne czyszczenie typowych domowych powierzchni twardych parownicą usuwa 99,99% powszechnie występujących bakterii domowych. Sekretem skuteczności czyszczenia parowego jest kombinacja wysokiego ciśnienia i prędkości strumienia pary oraz jego temperatura. Gorąca para wodna, bez środków chemicznych, penetruje brud aż do dna powierzchni, na której on zalega, doprowadzając do jego oderwania. Dzięki temu jest w stanie usunąć brud z najmniejszych zagłębień bez użycia środków chemicznych. W czyszczeniu parą nie są wykorzystywane środki chemiczne, co zabezpiecza czyszczone powierzchnie przed odkładaniem się na nich alergenów.

Potrzebujesz więcej?

W skrócie zaprezentowaliśmy naszą ofertę, w celu bliższych informacji zachęcamy Cię do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z formularza kontaktowego.